• Воскресенье , 4 Июнь 2023

1 ЧЕРВНЯ ДЕНЬ – «ТАТО, МАМА І Я ДРУЖНЯ СІМ’Я»

Під таким гаслом на території парафії св. Йосифа в м. Миколаїв 1 червня 2019 р. пройшло свято Деньзахисту дітей, у якому взяли участь сім’ї нашої парафії та їхні друзі. Своїми враженнями поділилися наші Мами.

«Я надзвичайно щаслива, що ми так близько познайомилися й узаємодіяли. Приємно, що всі миттєво реагували на питання й особливо на допомогу. Немає нічого більш приємного, ніж радісні діти й щасливі батьки. Велике спасибі сестрам й отцеві! Ви у нас найкращі, ми вас дуже любимо. Переконана, що такі захоли дійсно об’єднають нас у велику й міцну родину», – написала  мама ЗлатиКуруч – Віра, яка допомагала в організації свята о. Олександру та сестрам Бенедиктинкам Місіонеркам – с. Кароліні й с. Соломії.

Також велику допомогу надала сім’я Браткових.

«Несподівано для нас самих День захисту дітей відзначили в парафії св. Йосипа римо-католицької церкви. Кожен містянин, проходячи повз костел, може прочитати біля входу в храм про оголошений рік сім’ї, а вчорашнє свято теж було присвячено цьому.

На початку відправлено Службу в храмі, а потім розпочалося свято з іграми, конкурсами, призами, естафетами, музикою, танцями, батутами, барбекю, нагородами й іншими розвагами. Організовано таке свято силами отця й сестер – веселими й активними людьми, які люблять дітей і вміють із ними працювати, а також і самими прихожанами. Ми провели активний насичений день, наповнений приємними емоціями, новими знайомствами, теплом і добротою.» – поділилася мама Віри – Іванова Катерина.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!