• Воскресенье , 4 Июнь 2023

14 річниця смерті святого Йоана Павла ІІ

Чотирнадцять років тому, 2 квітня 2005 року, увесь світ охопила звістка про смерть Папи Йоана Павла II, яку оприлюднив архиєпископ Леонардо Сандрі на площі Святого Петра. Він повідомив, що о 21 годині 37 хвилин «…наш Святіший Отець повернувся в дім Отця». Це було навечір’ я празника Божого Милосердя.

Десятки тисяч віруючих зібралися під вікнами папських апартаментів у Ватикані. Уперше в історії з Папою прощалися спонтанними оплесками, які, як знак поваги і любові до Івана Павла ІІ, лунали і в день його похорону, на який зібралися президенти, прем’єр-міністри, королі й князі, релігійні лідери з усього світу та кілька мільйонів віруючих. Після похоронних богослужінь Папа Римський Іван Павло II був похований у базиліці Святого Петра у Ватикані.

1 травня 2011 року Папа Венедикт XVI залічив Івана Павла ІІ до лику блаженних. А канонізація, тобто проголошення святим Католицької Церкви, разом із Папою Іваном ХХІІІ, відбулася 27 квітня 2014 р., у Неділю Божого Милосердя.

Depo.ua зібрав яскраві висловлювання Іоанна Павла II.

«Не слід просити у Бога більше того, що можеш зробити сам»

«Сонце — жарке, Місяць — холодний, але людям вони однаково потрібні такими, які вони є»

«Майбутнє починається сьогодні, а не завтра»

«Найжахливіша в’язниця — це замкнене наглухо серце»

«Людство повинно раз за разом питати себе про абсурдний і завжди несправедливий феномен війни. Адже на сцені смерті та болю лишається забутий стіл переговорів, сівши за який, люди могли б попередити біду»

«Війна — це поразка людяності»

«Не треба більше воєн! Не треба більше ненависті та нетерпимості!»

«Соціальної справедливості не можна досягти жорстокістю. Жорстокість знищує те, що хоче створити»

Святий Йоан Павло ІІ — молись за Нас!
https://credo.pro/2018/10/102696

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!