• Вторник , 28 Март 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ IV НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ 22.03.2020  

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 1800, вівторок – о 900, середа – о 900 та о 1800, четвер – о 900, п’ятниця – о 1800, субота – о 900 та о 1800, у неділю – о 1200 та о 1800.
  2. З огляду на поширення короновірусу прохання залишатися в дома. Служби Божі будуть завершені в храмі, але в малій кількості людей 10 чоловік. Єпископат звільнив від участі у недільних Месах — гріха не має. Слухайте Радіо Марія та EWTN, приймаючи духовне Причастя.

Відміняються катехези для дітей. Батьки, моліться разом з дітьми в дома, читайте Святе Письмо — в такий спосіб передасте віру в Бога.

 В кожну суботу є Служба Божа з неділі на 18.00 год, а в неділю — о 12.00 та о 18.00 год. Но кількість вірних не має перевищувати 10 чоловік.

 

  1. У середу, 25 березня, Урочистість Благовіщення Господнього, День Святості Життя.
  1. Парафіяльне свято св. Йосифа, переноситься на 1 травня на 1100 годину.
  1. Особливо вразливою категорією для коронавірусу є люди похилого віку, люди з хронічними хворобами, а також діти, які, хоча й мають найменші ускладнення при захворюванні, але стають носіями коронавірусу.

Заохочуємо до того, щоб залишилися вдома, особливо коли на богослужіння треба добиратися громадським транспортом. Залишайтеся вдома, моліться і єднайтеся з Літургією Церкви при допомозі «Радіо Марія» та телебачення Віковічного Слова (EWTN), духовно приймаючи Святе Причастя.

У наступну суботу, 28 березня, храм прибирають: Вишневська Світлана, Хорошилова Ірина, Толстопятова Антоніна, Очеретний Дмитро, Очеретна Жанна.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: Коада Павла, Колесник Марину, Єгер Роксолану, Хасько Ігоря, й бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії і на ремонт парафіяльного будинку.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!