• Воскресенье , 29 Январь 2023

Христос Воскрес!!!

 

 

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Дорогі Брати та Сестри!

Перший раз переживаємо в такий спосіб Пасхальні Свята. Напевно так потрібно, щоб ми у Великий Четвер ще більше доцінили вартість Євхаристії. Можливо кожного з нас Господь хоче в такий спосіб перевести через гору Голгофу, на якій був розп’ятий і помер. Можливо саме зараз потрібна нам тиша Великої Суботи, щоб відчути ту надію, яку ми зараз носимо у своїх серцях. Надія провадить до радості.

Тому вдивляючись у пустий гріб, ми можемо радіти з того, що Христос показав нам, що все проминає, тільки Він вічний. Тому бажаємо Вам правдивої християнської радості. Якщо хочемо, щоб наша радість була справді християнською, подивімося на Марію. Її радість випливає з непохитної віри. Вона не перестала вірити навіть у стражданнях, аж під хрест. В хресті криється спасений зміст, який веде до Пасхального ранку. Тому бажаємо також міцної віри. Віри, яка приведе нас до Воскресіння.

Тож нехай радість Воскресіння Христового наповнює Ваше серце, а світло Божественної любові зігріває Вас, Ваших рідних і близьких.

 

Настоятель парафії св. Йосифа о. Олександр Рєпін,

а також Сестри Бенедиктинки с. Кароліна і с. Фаустина.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!