• Воскресенье , 4 Июнь 2023

 

 

 

 

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: вівторок – о 900, середа – о 1800, четвер – о 900, п’ятниця – о 1800, субота – о 900 та о 1800, у неділю – о 1200 та о 1800.

 

  1. За пів години до Служби Божої молимось молитву Святого Розарію, а після Служби Божої – Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.

 

  1. У п’ятницю, 2 жовтня, після Служби Божої о 1800, запрошуємо на молитву Адорації Пресвятих Дарів, у якій молитимемося за владу наший країни та міста.

 

  1. На цьому тижні вспоминаємо: у вівторок 29 вересня, Свято Святих Архангелів Михаїла, Гавриїла, Рафаїла; у середу 30 вересня, обов’язковий спомин св. Єроніма, пресвітера і Вчителя Церкви; у четвер 1 жовтня, обов’язковий спомин св. Терези від Дитяти Ісуса, діви і Вчителя Церкви, у п’ятницю 2 жовтня, обов’язковий спомин свв. Ангелів — Хранителів.

 

  1. Запрошуємо дітей кожної неділі на Катехезу 1-2 класи до Служби Божої, 3-4 класи після Служби Божої, а також 5-11 класи після Служби Божої.

У наступну суботу, 3 жовтня, храм прибирають: Галайда Валентина, Грошова Ольга, Голуб Владислав, Голуб Катерина.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіянин: Рак Валентину, Спирину Валерію, Спирину Вероніку й бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії і на ремонт парафіяльного будинку.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!