• Пятница , 31 Март 2023

Богу подяка … за реколекції

Не так давно наша парафія пережила Великопісні реколекції. Третього дня, в неділю, о. Павло зосередив свої роздуми на милостині. Чим є милостиня, яка є милостиня? Як я можу цю милостиню дати іншим?

На закінчення цих реколекцій ми молилися про добрі плоди цих благодатних днів в нашому житті. Господь дав можливість нам пережити ці чудові дні. Тому нехай Він буде прославлений в наших молитвах. А о. Павлу велика вдячність, що він був добрим знаряддям в Божий руках і служив нам через таїнство Євхаристії, Сповіді, різні зустрічі.

Всім, які беруть активну участь у Службі Божій, велика вдячність, Ви є живими членами Церкви.

А зараз, в цей такий важкий час, ми маємо жити вірою і свідчити про цю віру в наших середовищах. Маємо бути свідками Христа і з надією вдивляючись в Нього, пройти цей відрізок нашого життя.

Саме зараз ми можемо показати плоди пережитих реколекцій. Саме зараз ми можемо давати милостиню іншим – як словом, так і ділом.

Несімо слова надії тоді, коли будемо розмовляти про події сьогодення. Щоб наша постава, слова не додавали і не зміцнювали страх, який перебуває у багатьох людських серцях. Читаймо Слово Боже і живімо цим Божим Словом, яке несе нам віру, надію та любов.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!