• Пятница , 31 Март 2023

Будьте Святі, Я бо Святий!

Відомих та анонімних, давніх та сучасних святих Католицька Церква згадує 1 листопада. Свято всіх святих є найбільш радісним днем для християн. В цей день кожен з нас святкує свій день Ангела, день своїх іменин.

Протягом року кожного дня ми згадуємо одного або кількох святих, ім’я яких нам знайоме. Проте їх кількість набагато більша. Багато осіб стали святими, про яких ми не знаємо, це можуть бути наші рідні та близькі нам люди.

День 1 листопада пригадує правду про загальне покликання до святості. Кожен віруючий, не залежно від конкретної життєвої дороги: в подружжі, в священстві чи богопосвяченому житті покликаний до святості.

Цієї людської повноти не можна осягнути тільки власними силами. Необхідною є Божа допомога, дар Божої доброти. Через те, що Господь кличе до святості кожного – кожній людині допомагає своєю благодаттю. Від кожного з нас залежить наскільки прийматимемо від Бога дар святості. Як приклад для нас є наші улюбленні Святі, які також своїм заступництвом перед Богом допомагають нам на нашій життєвій дорозі. Всі ми без винятку запрошені до дому Отця.

Ця урочистість зміцнює нашу надію, що наше розтавання з нашими померлими не останнє, маємо можливість зустрітися у Домі нашого Небесного Отця.

Не забуваймо про наших Святих. Дякуймо Богові за таких наших заступників і молімося до них.

Євхаристія – це подяка, тому усіх запрошуємо у пятницю, 1 листопада, на 9.00 год. або на 18.00 год. Ввечері буде адорація, де буде можливість вшанувати наших святих.

Користаймося можливістю яку дає нам Церква, пригадуючи, що маємо таких чудових заступників, які уже досягнули свою досконалість.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!