• Воскресенье , 29 Январь 2023

ДОМАШНЯ ЦЕРКВА «День Спільноти»

Без-имени-227-го вересня відбулась зустріч спільноти Домашньої Церкви в парафії Матері Божої Святого Розарію.Організаторами зустрічі були отець Павло-настоятель приходу Матері Божої Святого Розарію та сім’ї Голуб і Томашени. Цілий день проведений в молитвах, роздумуванням над Словом Божим, діленням своїм духовним життям додали нашим сім’ям нової духовної сили та натхнення. Основна тема зустрічі — святий Йоан Павло ІІ в нашому житті. На закінчення дня спільноти була відправлена Служба Божа отцем Павлом. Прекрасний день,чудова зустріч з Живим Богом в Святій Євхаристії. Дякуємо Господеві Богові за можливість так провести час в молитві з сімейними парами.

Запрошуємо на наші зустрічі також всі сімейні пари,будемо раді таким зустрічам.Це тільки укріплює, цементує нашу сім’ю і нашу Церкву!!!Інформація  про нашу молитовну групу.Початок Домашньої Церкви (Руху Світло-Життя) в нашій парафії   починається з 1992 року.

Перший круг сімей організував о.Кароль Тваровский (1992 рік).

Весь цей час рух розвивався, змінилось багато сімей, поколінь, найстарши-

 

ми в групі є сімья Бачинських, яка  в Домашній Церкві з 1997 року.На сьогоднішний час існує 2 круги Дом.Церкви.Перший круг в  приході Святого Йосифа-  о.Петро Бротонь.Другий круг утворений в 2009 році в приході Матері Божої Святого Розарія в Корабельному районі м.Миколаєва. Керівник — о.Павло.

 

Мета руху: справжнє християнство всієї сім’ї, спільне прямування до Бога, до святості, створення справжніх Божих сімей, люблячих і щасливих. Подружня духовність, пропонована в рамках Домашньої Церкви, реалізується шляхом прийняття  зобов’язань:

— щоденна особиста молитва, поєднана з читанням Святого Письма

— регулярні зустрічі зі словом Божим

— щоденна подружня молитва як спільне ставання перед Богом

— щоденна молитва родини як спільноти

— щомісячний подружній діалог

— участь в щомісячних зустрічах кола

— участь принаймні раз на рік в  реколекціях.

Самі подружжя мають великий шанс для будування здорової сім’ї на основі любові, вільної від глибоких ран, яка підтримує партнера в його дозріванні на людській та духовних площинах.

Єдиною інтенцією, єдиною справжньою метою і мотивом включення в Домашню Церкву є прагнення глибшого пізнання Бога, зміцнення любові до Нього, кращого служіння Йому!

Слава   Ісусу   Христу !!!

І.МУДРИЙ

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!