• Воскресенье , 4 Июнь 2023

«Гора Синай» біля нашого храму

І ось «Гора Синай» і «Кам’яні скрижалі» вже прикрашають територію нашого храму. Мальовничо вписуються і нагадують нам про найголовніші правила нашого життя якими має керуватися кожна людина.

Ще в Старому Завіті Бог уклав із людьми союз про те, що буде опікуватися ними, якщо вони слухатимуться Його і будуть виконувати Його заповіді.

Божі заповіді були написані на двох кам’яних таблицях. Мойсей їх приніс із гори Синай, де перебував 40 днів на розмові з Богом. Люди прагнучи Божої опіки, Божої присутності в їхньому житті, були згідні виконати усі Божі заповіді, настанови. Незадовго після цього людина забула піддаючись слабкості і забуваючи про обіцянку.

Ці кам’яні таблиці біля нашого храму постійно будуть нагадувати нам про Божу любов, про Його опіку над людиною, про те, що ми виконуючи Божі заповіді можемо бути щасливими. І тому, ми за кожним разом приходячи до храму, можемо їх пригадати і задуматися над нашим життям.

Три перші заповіді показують нам, у чому проявляється любов до Бога, а наступні  сім заповідей пояснюють нам, як маємо любити своїх ближніх.

І є у світі такі люди, які люблять Бога і люблять ближніх. Такі люди є і в нашій парафії. Дякуючи таким людям, небайдужим, і постають такі чудові місця, які прикрашають нашу парафію. Хочеться подякувати тим людям, які причинилися для того, щоб були зробленні ці таблиці та їх освітлення , тим людям, які своїми коштами допомагають у нашій парафії. Але не менш важливою допомогою для парафії є ті люди, які жервують свій час і сили для того, щоб прийти і щось зробити для нашої парафії. Велика вдячність усім, хто нам допомагає, хто працює біля храму, хто жертвує навіть найменшу копійку, пам’ятаємо про Вас усіх і молимося за усіх Вас.

Такими людьми може бути кожен з нас.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!