• Суббота , 3 Июнь 2023

Христос — мій Цар

Сьогодні уся Церква святкує урочистість Христа Царя Всесвіту. Це є також особливе свято для о. Олександра.  
Ісус Христос Цар Всесвіту  —  є покровителем Товариства Христусовців.
З цієї нагоди хочемо Вас, Отче,  привітати і побажати, щоб Христос царював у Вашому житті та обдаровував потрібними благодатями на дорозі до святості. І так, як сказав засновник вашого згромадження Август Глонд: «Нехай Ваша святість буде світлою, спокійною і радісною». Будьте щасливі та несіть Божий  мир у цей світ змучений війною.
Нехай в цей день подарунком для Вас, Отче, буде наша молитва за Вас.
Вітаємо та молимося…
 
 
Отець, зі Святом Вас! Нехай Господь Ісус Христос, Цар Всесвіту, благословить і примножує Свої дари у Вашому житті й служінні. Будьте радісні, вдячні, вірні покликанню і сповнені любові й милосердя тепер і завжди. Мир Господній нехай всюди перебуває з Вами! З молитвою.
Отче Олександре, зі святом вас Христа Царя. Нехай вічно вас оберігає Божа рука, а вам бажаємо бути в Божих мріях і серце! Бажаємо вам всією душею відчувати підтримку Бога та знаходити відповіді на всі питання! Нехай Ісус вас ніколи не залишає на бездоріжжі! Нехай дарує вам допомогу і нескінченну любов взамін на вашу щиру віру в нього! І нехай ваша любов до Творця ніколи не згасне серед мирської суєти! Бережи вас Господь!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!