• Пятница , 31 Март 2023

Христос Воскрес!

«Я – світло світу.

Хто йде за Мною,

Не блукатиме в темряві,

а матиме світло життя»

(Йн 8,12)

Христос Воскрес!

Вітаю Вас від щирого серця з радісним і світлим святом Великодня! Кожен рік ми святкуємо початок нового життя для всього християнського світу, перемога життя над смертю! Нехай частинка сьогоднішнього тріумфу залишиться в Вашому серці і підтримає у важку хвилину! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Нехай ця правда проникає кожне наше серце і нехай воно воскресне. Господь запрагнув нас спасти, тому кличе нас до життя в благодаті.

Бажаємо, щоб Воскреслий Христос був з Вами завжди, як Світло Вашого життя. Нехай світло Любові Воскреслого Христа сяє у Ваших молитвах і духовних жертвах, нехай «світить перед людьми» (Мт. 5,16), нехай рятує життя, подружжя, сім’ю, щоб «люди прославляли Отця, що на небі» (Мт. 5,16). Бажаємо, щоб Ви, згідно з молитвою св. Франциска, приносили Христове Світло «туди де морок», і «не стільки шукали любові, скільки любили», а «вмираючи – відроджувались у Вічному житті» з Воскреслим Христом.

Єднаючись в Пасхальній радості, з найкращими побажаннями та молитвою о. настоятель Олександр Рєпін TChr, с. Кароліна OSB та с. Соломія OSB.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!