• Воскресенье , 4 Июнь 2023

Хто співає, той молиться подвійно.

Свята Цецилія, діва і мучениця, яку Церква вспоминає 22 листопада.

Одна з найвідоміших ранньохристиянських мучениць, про яку… нічого не відомо. Справді, Цецилія згадується в Євхаристійному каноні, але біографічних даних, ані історичних свідчень про цю святу немає жодних. Отож певною мірою можна сказати: байдуже, що саме про тебе знають люди, і чи знають вони тебе взагалі. Якщо Бог залучив тебе до спільноти своїх вибраних, то насправді все інше не має ніякого значення. Св. Цецилія покровителька музикантів, співаків, органістів.

Тому хочемо привітати усіх, хто в храмі співає, а особливо наш парафіяльний хор, який кожної неділі прикрашає Євхаристія своїм співом.

Молитва в житті кожного займає ключову роль. З давніх давен особливою повагою користувалася молитва співом, адже, як навчає святий Августин, хто співає, той подвійно молиться. Тому богослужіння супроводжуються піснеспівами.

За Ваші старання, посвячений час на репетиції, за те, що Ви відкриті на співпрацю з Богом, який обдарував Вас цим музичним даром, а Ви розвиваєте його і служите ним у церковній спільноті – велика вдячність. Нехай Ваше служіння, Ваш спів завжди буде на Славу Божу.

Бажаємо усім міцного здоров’я. Нехай Всемилостивий Господь оберігає та благословить Вас на многії літа.

 

 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!