• Воскресенье , 4 Июнь 2023

«Модна фішка – читай з друзями (з родиною) книжки»

Дорогі друзі пропонуємо вашій увазі нову рубрик… «Модна фішка – читай з друзями ( з родиною) книжки», в якій ми будемо обговорювати літературні новинки,  ділитися своїми уподобаннями та враженнями від прочитаного. Маємо надію на «зворотній зв’язок» та вашу підтримку!

Як говорить Василь Вірастюк, є Люди-павуки і Супермени, а ми повинні робити ставку на героїв, які ближче до нас ментально і більш сучасні. 

Першу книгу, яку ми хочемо вам запропонувати, це книга сучасного письменника О. Гавроша. Твір розповідає про українського богатиря, артиста мандрівного цирку, який став переможцем конкурсу краси тіла в Парижі. За його феноменальну силу, трюки та унікальні рекорди світова громадськість нарекла ім’ям античного героя Кротона.  Деякі силові трюки Кротона досі ніхто не може повторити.

Наприклад, в Іспанії під час кориди він вбив бика, вирвавши йому роги.

Американська преса називала його найсильнішою людиною ХХ століття.

Сама королева Англії подарувала йому чемпіонський пояс, манжети й шолом, прикрашений діамантами й рельєфним зображенням левів, як визнання непереможної сили нашого атлета.

Книгу О. Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» можна читати всією родиною.

Ця книга дає відповідь, як під тиском людей чи обставин не зігнутися й залишитися собою, що повинна робити людина, щоб залишитися вільною і духовно, і фізично.

В 2013 році на основі цієї повісті було знято перший в третьому тисячолітті український дитячий фільм «ІВАН СИЛА».

Мені здається, і в повісті, і в фільмі вийшов дуже колоритний і неоднозначний образ. Саме такі герої й роблять успішними художній твір, змушують нас над ним поміркувати.

 Не випадково цей фільм після закінчення зйомок, одразу повезли на показ до госпіталів, де лікувалися наші бійці АТО та до дитячих таборів, де знаходились діти – переселенців з Донбасу. Ця книга надихає на боротьбу в житті і дає надію на перемогу добра і благородства.

А тепер замріть — затамуйте подих! Зустрічайте, приймайте славетного українського богатиря, нового героя, нову національну легенду!

Приємного вам родинного читання та перегляду фільму.

https://www.youtube.com/watch?v=X8RuC3g1ATw

Автор: Робу Тетяна.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!