• Вторник , 28 Март 2023

Молитися Розарій — це тримати Марію за руку

У жовтні уся Церква молиться тримаючи в руках розарій.

Прагнемо ще раз пригадати про важливість цієї прекрасної молитви.

З розарієм пов’язанні численні об’явлення Діви Марії, яка просила усіх вірних про цю молитву як засіб порятунку для себе, для інших, а також для всього світу.

Молитву розарію практикували багато з тих, хто після своєї смерті були проголошені святими. І ще за життя вони самі молилися та інших до цієї молитви заохочували.

Такий близький для нас Святий папа Йоан Павло ІІ каже, що, молячись розарій, християни споглядають Христа, згадуючи Його з Марією, і з Нею до Ісуса уподібнюються. Через Розарій отримують численні благодаті, так якби отримували їх із рук Матері, яка так любить усіх нас. Святого Йоана Павла ІІ ми завжди згадуємо з розарієм у руках. Він навіть мав гарний звичай — дарувати папські розарії тим, хто приходив до нього на приватні зустрічі. Ця молитва мала важливе місце у його житті починаючи від молодих років, вона його підтримувала як у радісні хвилини, так і в хвилини тривог, і що в цій молитві він знаходив розраду і потіху. Він не раз говорив, що Розарій — це його улюблена молитва.

Для нас важливо, щоб ця молитва наближала нас до Господа і щоб наші людські серця змінювалися, щоб ми перебували у Божій благодаті. Ми також потребуємо підтримки та опіки нашої Небесної Матері.

Тому запрошуємо всіх на спільний Розарій, який ми молимося і будемо протягом усього місяця жовтня молитися після кожної Служби Божої перед виставленими Пресвятими Дарами.

Хоча молитва є природним проявом віри людини в Бога, усе-таки молитви потрібно вчитися, постійно відновлюючи, поглиблюючи свою здатність спілкуватися з Богом. Спільна молитва навчає нас як ми маємо молитися та об’єднує нас у одну велику родину дітей Божих.

У Святому Письмі знаходимо такі слова: «Коли двоє з вас згодяться на землі просити що б там не було, воно буде дано їм моїм Отцем Небесним, бо де двоє або троє зберуться в моє ім’я, там я серед них» (Мт 18, 20)

Тому так важливо, щоб ми разом збиралися на спільній молитві у наших сім’ях, родинах, спільнотах. Ми є однією парафіяльною родиною, спільнотою, тому заохочуємо саме у жовтні скористатися цим великим скарбом нашої традиції – молитвою на Святому Розарію.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!