• Пятница , 31 Март 2023

Молитовний намір. Січень 2020

Справжнє християнське життя та ефективна місія Церкви неможливі без молитви. Щоб привернути увагу до різних ситуацій, що потребують молитовного супроводу всієї спільноти вірних, Папа щомісяця пропонує молитовний намір, закликає до молитви. Папа часто говорить про молитву. Ми завжди маємо час на багато інших речей. Час завжди є. Не слід думати, що молитва вимагає дуже багато часу. Важливо присвятити кілька хвилин кожного дня. Ці 5 хвилин, щирого наближення серця до Бога допоможе перетворити наше нераз кам’яне серце. Будьмо відкриті на потреби Церкви і молімося у місяці СІЧНІ у таких намірах:

ЄВАНГЕЛІЗАЦІЙНИЙ: Про ширення миру у світі. Молімося, щоб християни й ті, хто належить до інших релігій, та люди доброї волі змінювали мир і справедливість у світі.

ПАРАФІЯЛЬНИЙ: 2020 рік є Роком молитов про покликання до священства та монашого життя. Молімося про нові покликання до служіння на Господній ниві, а також про витривалість в покликанні та святість життя для усіх покликаних, а особливо з нашої парафії.

 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!