• Воскресенье , 4 Июнь 2023

Наше Храмове Свято

20 березня 2021 року наша парафія урочисто відсвяткувала Храмове Свято св. Йосифа.

Незважаючи на таку нестабільну ситуацію, все ж таки Господь Бог дозволив нам урочисто пережити наше свято. Нехай Він буде прославлений за всі благодаті, яким нас обдарував у цей чудовий день.

Урочиста Служба Божа звершилася об 11.00 год., на яку прибули священики з нашого деканату разом з деканом о. Казимиром Вуйцяк. Євхаристію очолив о. Максим, а проповідь виголосив о. Петро Каліновський, який зосередив свої роздуми на особі св. Йосифа. На початку о. Олександр Рєпін привітав усіх прибулих на свято священиків, а також усіх вірних, які з різних парафій прибули на це свято, щоб вшанувти особу св. Йосифа, а також просити Його заступництва. Після Святої Меси усі пройшли Євхаристійною процесією навколо храму, урочистий спів «Вихваляєм Тебе Боже» і подяка наших парафіян Ольги Наконечної, яка у своїх словах наголосила на слова Ангела, який говорив св. Йосифові «Не бійся». І так сьогодні до всіх сучасних Йосифів в цьому світі лунають слова «Не бійтеся», довіртеся Богу, який може все, який так любить кожного, що не пожалів навіть Свого Сина. 

Лариса Курупко прочитала вірш, який написала Любов Овсянікова, в якому звучали слова вітання, радості, подяки за такого чудового Святого, якого нам дає Церква. Пролунали декілька пісень у виконанні нашого хору «Gloria», який також прикрашав нашу святкову Євхаристію. І … продовження святкування.

Друга частина святкування відбулася у нашому парафіяльному домі, де всі бажаючі могли зїсти смачний обід, який приготували наші парафіяни, поспілкуватися і послухати, а навіть і разом прославити Бога співом разом з гуртом «Cantate». 

Богу подяка за кожного, хто своєю присутністю, молитвою, працею допоміг, щоб так чудово відбулося наше парафіяльне Свято св. Йосифа. За чудову родинну атмосферу, яка панувала серед усіх, за Вашу відповідальність і небайдужість — ВЕЛИКА ВДЯЧНІСТЬ. 

Святий Йосифе, молись за нас.

 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!