• Пятница , 31 Март 2023

НЕЗВИЧАЙНІ ГОСТІ…

6 грудня Церква згадує Святого Миколая, якого так полюбляють усі діти. Наші діти також з нетерпінням чекали на цього Святого, який приходить не один, а зі своїми помічниками.

І ось, у другу неділю Адвенту, завітали до нас Незвичайні Гості – ангели, які розповіли дітям про те, що варто бути добрим, чемним, вихованим, що не добре говорити: «Не хочу, не буду…». Пригадали також, хто такий Святий Миколай, що Він щороку сходить на землю, щоб чемним дітям принести подаруночки, а також, що цей Святий є покровителем мореплавців. Як за життя так і після смерті святий є заступником перед Богом за всіх тих, хто до нього звертається.

Не один раз можна було почути від наших дітей, що скоро прийде Святий Миколай. Почувши їхні слова та знаючи, що на цього Святого чекають чемні діти, Миколай і завітав до нашої парафії. Діти гарно привітали Святого піснею про нього, приготували чудові вірші, які кожен міг йому розповісти і отримати з радістю нагороду за старання та відвагу.

Отримавши подарунки від Миколая, усі разом подякували Богові, що посилає нам таких святих Заступників. На закінчення спільне фото на згадку і усі вирушили в дорогу. Святий у свою далеку дорогу, а ми усі повернулися до своїх домівок смакувати солодощі від доброго Святого Миколая.

Усім, хто доклав навіть наймеші зусилля, а також свій вклад, щоб це свято відбулося – велике ДЯКУЄМО. Нехай цей добрий Святий заступається за Вами перед Богом і випросить для Вас тих щедрих благословень, яких Ви потребуєте найбільше.

Святий Миколаю  — молися за нас!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!