• Пятница , 31 Март 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ЗУСТРІЧІ «Приклад віри в родині Авраама та Сари»

В неділю 27 січня в парафіяльному домі відбулась перша з анонсованих зустрічей на сімейну тематику.

Цей рік церква проголосила Роком сім’ї. І ми розуміємо, що це не просто чергове гасло, а наразі дуже актуальна інтенція для молитов та духовної боротьби за родину.  

     Наша парафія також «приймає естафету» якомога плідніше пережити цей рік. Для того спочатку з’явились задуминашого настоятеля отця Олександра, а потім, після порад з лідерами молитовних груп, ідея стала вже більш виразною. Було вирішено щомісяця проводити зустрічі різного формату на родинні теми.

     Першу зустріч під назвою «Приклад віри в родині Авраама та Сари» організували біблійна група та францисканська спільнота.  Модератором зустрічі була п. Ірина Гопкало.  

      Разом зі Святим Письмом ми поринули у часи Старого Заповіту. Починаючи з 12 розділу книги Буття, ми читали уривки про головні події життя родини патріарха Авраама. Після читання ми мали короткі розважання з прочитаного. Перед нами поставала правда про це подружжя – як така, що гідна наслідування. Але була й «незручна» правда про гріхи та помилки Авраама та Сари, що іноді приводила цю родину до сумних наслідків. В той час, як віра відкривала для них насправді великі горизонти – людські, історичні та духовні.

     Ситуації, в яких опинялась ця родина, добре проектуються і на наш час, на наші сім’ї.  Така вже властивість Слова Божого – воно ніколи не втрачає своєї актуальності.

     Для повного сприйняття цієї біблійної історії п. Ігор Стрелковський організував спільний перегляд фільму про життя Авраама. А до чаювання пропонувалися смаколики, що нагадували споживу  часів цього патріарха.

    Дякуємо всім, хто в той чи інший спосіб приймав участь в цьому заході.

    Сердечно запрошуємо до наступних зустрічей!

Ю. і Л. ШАПОВАЛОВИ

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!