• Воскресенье , 4 Июнь 2023

Парафіяльне свято сім’ї

В суботу, 14 вересня, у день свята Воздвиження Всечесного Хреста, у нашій парафії відбувся день спільноти для батьків та дітей. Кожна сім’я є частинкою суспільства, частинкою нашого міста, яке в цей день святкувало свій день народження, а також частинкою парафії, яка 15 вересня святкуватиме 123 річницю освячення храму.
День розпочався Пресвятою Євхаристією, на якій Христос збирає нас, щоб обдарувати усіх Своїми благодаттями, а особливо дати нам Себе у вигляді білого хліба. На цій Євхаристії ми молилися за усі сім’ї нашої парафії, про мир і взаєморозуміння для усіх, про зміцнення любові, про дар мудрості для батьків у вихованні дітей.
Виходячи з храму наш погляд скерований на Ісуса розіп’ятого на хресті, який є свідоцтвом Божої любові до усіх нас. Саме біля нього було зроблене перше наше фото, як вираз того, що усі хочемо прийняти Христа у своє життя, прийняти Його любов і нею жити.
Після чого перейшли до парафіяльного будинку, де отець, на правах господаря цього місця привітав усіх зібрних. Далі відбулося знайомство усіх присутніх, щоб ще глибше пізнати один одного, а потім звичайно різні розваги, танці на газетах, естафети, змагання, де перемогла радість та любов, яка панувала у серцях кожного. Усі зуміли чудово створити одну спільноту Божих дітей і разом тішитися і радіти тим, що Господь подарував такий чудовий день для усіх нас.
Смачний обід приготований батьками смакував набагато краще , тому що був у великів родині Божих дітей.
Час летів швидко. Крок за кроком дійшли до завершення цього святкування.
Нехай Господь щедро благословить усіх, хто не був байдужим і вклав усі сили і свою присутність для того, щоб це свято в нашій парафії відбулося.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!