• Воскресенье , 4 Июнь 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ IІ НЕДІЛЯ АДВЕНТУ 6.12.2020

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 1800, вівторок – о 700, середа – о 1800, четвер – о 700, п’ятниця –  о 1800, субота – о 700 та о 1800, у неділю – о 1200 та о 1800.

 

  1. Розпочався Адвент — Різдвяний піст, який розпочинає новий літургійний рік. Час Адвенту – час відновлення наших сердець, час молитви, вчинків милосердя та любов до Бога та ближніх. Тому хочемо запропонувати благодійну акцію «Допоможи дітям сиротам і подаруй радість на Різдво». Зроби конкретний подарунок і склади його у скриньку, яка є у  нашому храмі.  Що зробили одному з братів Моїх найменших, те Мені ви зробили. Будьмо жертовні та виховуймо жертовність у наших сім’ях.

 

  1. Служби Божі Роратні в понеділок 1800, вівторок – о 700, середа – о 1800, четвер – о 700, п’ятниця –  о 1800, субота – о 700.  Розпочинаємо співом  Годинок до Пресвятої Діви Марії, а після них буде звершена Служба Божа. Коли Служба Божа о 700 – Годинки о 700, а коли о 1800 – то Годинки о 1745.

 

  1. У нашій «Церковній Лавці» є можливість придбати пісенники, свічки, магніти, облатки, «Вертеп» календарі на 2021 р. та багато іншого. Запрошуємо.

 

  1. На цьому тижні вспоминаємо: у понеділок, 7 грудня — обов’язковий спомин св. Амвросія, єпископа і Вчителя Церкви; у вівторок, 8 грудня – Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, Служба Божа о 700.

 

  1. У другу неділю Адвенту збираємо додаткові пожертви при виході з храму для «Радіо Марії». Дякуємо за Ваші пожертви.

 

  1. З огляду на поширення коронавірусу COVID-19 прохання по можливості залишатися в дома. Дотримуватися санітарних норм та вдягаємо маски в храмі. Служби Божі будуть завершені в храмі, але в малій кількості людей. Єпископат звільнив від участі у недільних Месах — гріха не має. Слухайте Радіо Марія та EWTN, приймаючи духовне Причастя та молитися про припинення пандемії.

 

У наступну суботу, 12 грудня, храм прибирають: Наконечна Ольга, Тодорович Леонід, Тодорович Лариса, Роман Ігор, Роман Катерина.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіянин: Тодорович Домініка, Іванович Світлану, Рускуліс Лілію, Рак Єву, Захарко Ірину й бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії і на ремонт парафіяльного будинку.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!