• Пятница , 3 Февраль 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ ІІІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ 24.01.2021

 

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 900, субота – о 900 та о 1800, у неділю – о 1200 та о 1800.

 

  1. Цього року святкуємо 150-у річницю проголошення Святого Йосифа Обручника Діви Марії покровителем Вселенської Церкви. Тому цей Рік Святіший Отець проголосив особливим роком, який є присвячений Святому Йосифові опікунові Ісуса, що триватиме до 8 грудня 2021 року.

 

  1. На цьому тижні вспоминаємо: у понеділок, 25 січня — Свято Навернення Св. Апостола Павла; у четвер, 28 січня — св. Тому Аквінського, пресвітера і Вчителя Церкви .

 

  1. З огляду на поширення коронавірусу COVID-19 прохання по можливості залишатися в дома. Дотримуватися санітарних норм та вдягаємо маски в храмі. Служби Божі будуть завершені в храмі, але в малій кількості людей. Єпископат звільнив від участі у недільних Месах — гріха не має. Слухайте Радіо Марія та EWTN, приймаючи духовне Причастя та молитися про припинення пандемії.

 

У наступну суботу, 30 січня, храм прибирають: Смагітель Вікторія, Шаповалова Олена, Скляренко Ганна, Курупко Лариса.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіянин й бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії
і на ремонт парафіяльного будинку.

 

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!