• Пятница , 31 Март 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ   IV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ   29.01.2023

 

 

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок — о 900, вівторок – не має, середа —  о 900, четвер — о 900, п’ятниця — о 900, субота – о 900, у неділю – о 1200.

 

  1. У четвер, 2 лютого – свято Стрітення Господнього (День богопосвяченого життя) благословляємо свічки. Служба Божа о 900. В День богопосвяченого життя, особам, що посвятилися служити Богові, бажаємо досконалої любові до Христа, благодаті вірності й витривалості у покликанні. Нехай наша жертва буде завжди мила Господеві!

 

  1. На цьому тижні споминаємо: у вівторок, 31 січня – обов’язковий спомин св. Йоана Боско, пресвітера; у п’ятницю, 3 лютого – спомин св. Власія єпископа і мученика; у неділю, 5 лютого – обов’язковий спомин св. Агати, діви та мучениці, освячуємо хліб і воду.

 

  1. У п’ятницю, 3 лютого, на 1100, запрошую парафіян на прибирання різдвяних декорацій у храмі. Чекаємо на вашу допомогу.

 

Дякуємо усім, хто прибирав у храмі та запрошую в наступну суботу бажаючих по прибирати в храмі після Служби Божої.

 

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: Куруч Ігоря, Беляєву Людмилу, Браткову Надію, Влох Тетяну і бажаємо Божого благословення, миру, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви складені на потреби нашої парафії.

 

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!