• Воскресенье , 4 Июнь 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ  НЕДІЛЯ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО (ПАСХА) 12.04.2020  

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

 НЕДІЛЯ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО (ПАСХА)

12.04.2020

 

Христос Воскрес! Вітаю Вас від щирого серця з радісним і світлим святом Великодня! Кожен рік ми святкуємо початок нового життя для всього християнського світу, перемогу життя над смертю! Нехай частинка сьогоднішнього тріумфу залишиться у Вашому серці й підтримає у важку хвилину! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 1800, вівторок – о 900, середа – о 1800, четвер – о 900, п’ятниця – о 1800, субота – о 1800, у неділю – о 1200, та о 1800.

З огляду на карантин усі Служби Божі будуть звершені у обмеженій кількості людей до 10 осіб при зачинених дверях.

  1. З огляду на поширення корановірусу прохання залишатися в дома. Служби Божі будуть завершені в храмі, але в малій кількості людей — 10 чоловік. Єпископат звільнив від участі у недільних Месах — гріха не має. Слухайте Радіо Марія та EWTN, приймаючи духовне Причастя.

Відміняються катехези для дітей. Батьки, моліться разом з дітьми в дома, читайте Святе Письмо — в такий спосіб передасте віру в Бога.

Заохочуємо до того, щоб залишилися вдома, особливо коли на богослужіння треба добиратися громадським транспортом. Залишайтеся вдома, моліться і єднайтеся з Літургією Церкви при допомозі «Радіо Марія» та телебачення Віковічного Слова (EWTN), духовно приймаючи Святе Причастя.

 

З питань релігійно-душпастирських (похорон, замовлення Служби Божої, сповідь тощо) звертатися за службовим номером парафії +38 063 84 09 865.

Також хочемо повідомити, що в цей період буде можливість надати пожертви на утримання храму в скарбонку в храмі або через карту ПриватБанк № 4149629313020596 (Рєпін О.М.).

 

У наступну суботу, 18 квітня, храм прибирають: Мудрий Ігор, Мудра Галина, Лозовицька Єлена, Поліщук Ганна, Куруч Віра.   

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: й бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії і на ремонт парафіяльного будинку.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!