• Воскресенье , 4 Июнь 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НЕДІЛЯ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО (ПАСХА) 4.04.2021  

 

 

Нехай Воскреслий Христос наповнить Вас миром, нехай додасть сил для подолання усіх трудностей. Обдарує кожного Своїми потрібними благодатями і благословить.

Нехай зустріч з Воскреслим Христом зміцнить віру в Його живу присутність в нашому житті в Його Слові та Святих Таїнствах і завжди провадить нас до зустрічі з Ним в Євхаристії та в іншій людині.

 

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 1800, вівторок – о 900, середа – о 1800, четвер – о 900, п’ятниця – о 1800, субота – о 900 та 1800, у неділю – о 1200 та о 1800.

 

 

  1. З огляду на поширення коронавірусу прохання достосовувати до всіх норм карантину. Служби Божі будуть завершені в храмі, але в малій кількості людей. Єпископат звільнив від участі у недільних Месах — гріха не має. Слухайте Радіо Марія, дивіться EWTN та Служби Божі на нашій сторінці «Парафія св. Йосифа м. Миколаїв» у Фейсбуці приймаючи духовне Причастя.

 

 

 

 

У цьому тижні, 10 квітня, храм прибирають: Галайда Валентина, Грошова Ольга, Голуб Владислав, Голуб Катерина.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіянин Грошову Ольгу, Смагитель Дар’ю, Роман Ігора, Якобчик Аллу й бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії і на ремонт парафіяльного будинку.

 

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!