• Пятница , 3 Февраль 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ УРОЧИСТІСТЬ ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА, ЦАРЯ ВСЕСВІТУ 20.11.2022

 

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: вівторок — о 900 , середа — о 900, четвер — о 900 , п’ятниця — о 900, субота – о 900, у неділю – о 1200.

2. На цьому тижні споминаємо: в понеділок, 21 листопада — Обов’язковий спомин введення у храм Пресвятої Богородиці; у вівторок, 22 листопада — Обов’язковий спомин св. Цецилії, монахині та покровительки Церковної музики. З цієї нагоди вітаємо нашу органістку Олену і всіх хористів, які своїм співом прикрашають Святу Літургію. У середу, 23 листопада – Урочистість св. Климента І, папи і мученика, головного Покровителя Одесько-Сімферопольської Дієцезії; у четвер, 24 листопада — Обов’язковий спомин св. Андрія Дунг Лака, пресвітера і його сподвижників, мучеників.

 

  1. У місяці листопаді, в нашому храмі у вівторок на 900 і у п’ятницю на 900 Служба Божа за померлих. Приймімо Святе Причастя за померлих на Службі Божій, а щоденно за 30 хв. перед Службою Божою о 8.30 молимося Розарій, а після Служби Божої – Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.

 

  1. Наступна неділя – І Неділя Адвенту. Під час Адвенту будемо співати до Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, а в кожну середу будемо співати Годинки до Святого Йосифа, великого Покровителя і нашого Заступника.

 

Дякуємо усім, хто прибирав у храмі та запрошую в суботу бажаючих по прибирати після Служби Божої.

 

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: Карпишину Юлію, Влох Софію і бажаємо їм Божого благословення, миру, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви складені на потреби нашої парафії.

 

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!