• Суббота , 3 Июнь 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ Урочистість Господа нашого Ісуса Христа, Царя Всесвіту                      21.11.2021

 

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 1800, вівторок – о 900, середа – о 1800, четвер – о 900, п’ятниця – о 1800, субота – о 900 та о 1800, у неділю – о 1200 та о 1800.
  2. У місяці листопаді, в нашому храмі у вівторок на 900 і у п’ятницю на 1800 Служба Божа за померлих. Приймімо Святе Причастя за померлих на Службі Божій, а щоденно перед Службою Божою за 30 хв. будемо молитися Розарій, а після Служби Божої – Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.
  3. На цьому тижні вспоминаємо: в понеділок, 22 листопада — Обов’язковий спомин св. Цецилії, монахині та покровительки Церковної музики. З цієї нагоди вітаємо нашу органістку Олену і всіх хористів, які своїм співом прикрашають Святу Літургію. У віторок , 23 листопада – Урочистість св.. Климента І, папи і мученика, головного Покровителя Одесько-Симферопольської Дієцезії; у середу, 24 листопада — Обов’язковий спомин св. Андрія Дунг Лака, пресвітера і його сподвижників, мучеників.
  4. Наступна неділя – І Неділя Адвенту. Під час Адвенту будемо співати до Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, а в кожну середу будемо співати Годинки до Святого Йосифа, великого Покровителя і нашого Заступника.
  5. 12 грудня в кінотеатрі Мультиплекс на 15.00 год. в Миколаєві відбудеться показ художнього фільму «Вірити» про переслідування християн комуністичним режимом.
  1. У нашій «Церковній Лавці» є можливість придбати пісенники та календарі на 2022 р.

У цьому тижні, в суботу, 27 листопада, храм прибирають: Шаповалов Юрій, Шаповалова Лариса, Майгур Світлана, Коада Тетяна, Єгер Роксолана.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: Карпишина Юлія, Влох Софія. Бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії і на ремонт парафіяльного будинку.

 

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!