• Воскресенье , 4 Июнь 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ V ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ 2.05.2021  

 

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 1800, вівторок – о 900, середа – о 1800, четвер – о 900, п’ятниця – о 1800, субота – о 900 та 1800, у неділю – о 1200 та о 1800.

 

  1. Травень – місяць присвячений Пресвятій Діві Марії. Тому у травні до Служби Божої молимося Розарій, а після Служби Божої – Лоретанську Літанію до Пресвятої Діви Марії та Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.

 

  1. У цьому тижні в понеділок, 3 травня – Свято Свв. Филипа та Якова, Апостолів; у суботу, 8 травня – спомин св. Станіслава, єпископа і мученика.

 

  1. У п’ятницю, 7 вересня, після Служби Божої о 1800, запрошуємо на молитву Адорації Пресвятих Дарів, у якій молитимемося про нові покликання до священства та богопосвяченого життя.

 

  1. З огляду на поширення коронавірусу прохання достосовуватися до всіх норм карантину. Служби Божі будуть завершені в храмі, але в малій кількості людей. Єпископат звільнив від участі у недільних Месах — гріха не має. Слухайте Радіо Марія, дивіться EWTN та Служби Божі на нашій сторінці «Парафія св. Йосифа м. Миколаїв» у Фейсбуці приймаючи духовне Причастя.

 

З питань релігійно-душпастирських (похорон, замовлення Служби Божої, сповідь тощо) звертатися за службовим номером парафії + 38 063 84 09 865.

 

У цьому тижні, 8 травня, храм прибирають: Мудрий Ігор, Мудра Галина, Поліщук Ганна, Куруч Віра.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіянин: Отичко Тетяну й бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії і на ремонт парафіяльного будинку.

 

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!