• Воскресенье , 4 Июнь 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ   VIІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ   19.02.2023

 

 

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок — о 900, вівторок – о 900, середа —  о 900, четвер — о 900, п’ятниця — о 900, субота – о 900, у неділю – о 1200.

 

  1. У середу, 22 лютого, Попільна Середа, яка розпочинає Великий Піст. У цей день обов’язок суворого посту (раз їмо до сита, два рази – по чуть-чуть, можна на хлібі та воді). Служба Божа о 900.

 

  1. У Великому Пості, кожного дня перед Службою Божою, під час Виставлення Пресвятих Дарів, будемо молитися «Гіркий плач» — Молебень до Страстей Господніх та Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.

 

  1. «Хресна дорога» після Служби Божої, по вівторках, о 900 та п’ятницях, о 900.

 

  1. Єпископат України запрошує після суворого посту у Попільну Середу, до наступного Дня молитви і посту в намірах справедливого миру. Ця наша молитовна боротьба відбудеться в річницю початку повномасштабного вторгнення ворога – 24 лютого.

Заохочуємо, наскільки це можливо, пережити 24 лютого у суворому пості на хлібі і воді. Віруємо, що Небесний Отець вислухає щиру молитву, яку будемо заносити однодумно і витривало.

 

 

Дякуємо усім, хто прибирав у храмі та запрошую в наступну суботу бажаючих по прибирати в храмі після Служби Божої.

 

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян і бажаємо Божого благословення, миру, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви складені на потреби нашої парафії.

 

 

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!