• Пятница , 31 Март 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ XХХІI НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ  8.11.2020

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 1800, вівторок – о 900, середа – о 1800, четвер – о 900, п’ятниця – о 1800, субота – о 900 та о 1800, у неділю – о 1200 та о 1800.

 

  1. У місяці листопаді, в нашому храмі у вівторок на 900 і у п’ятницю на 1800 Служба Божа за померлих. Приймімо Святе Причастя за померлих на Службі Божій, а щоденно перед Службою Божою за 30 хв. будемо молитися Розарій, а після Служби Божої – Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.

 

  1. У нашій «Церковній Лавці» є можливість придбати пісенники, картки для запису померлих з ваших родин, календарі на 2021 р. та багато іншого. Запрошуємо.

 

  1. На цьому тижні вспоминаємо: у понеділок, 9 листопада, Свято річниці освячення Латеранської Базиліки; у вівторок, 10 листопада, Обов’язковий спомин Льва Великого, Папи і Вчителя Церкви; у середу, 11 листопада, Обов’язковий спомин св. Мартина Турського, єпископа; у четвер, 12 листопада, Обов’язковий спомин св. Йосафата, єпископа і мученика.

 

  1. З огляду на поширення коронавірусу COVID-19 прохання по можливості залишатися в дома. Дотримуватися санітарних норм та вдягаємо маски в храмі. Служби Божі будуть завершені в храмі, але в малій кількості людей. Єпископат звільнив від участі у недільних Месах — гріха не має. Слухайте Радіо Марія та EWTN, приймаючи духовне Причастя та молитися про припинення пандемії.

У наступну суботу, 14 листопада, храм прибирають: Томашен Казимир, Томашена Василина, Томашен Владислав, Робу Віталій, Робу Тетяна.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіянин: Ковинєву Кармен і Толстопятову Олесю й бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії і на ремонт парафіяльного будинку.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!