• Воскресенье , 4 Июнь 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ XХХІIІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ  15.11.2020

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 1800, вівторок – о 900, середа – о 1800, четвер – о 900, п’ятниця – о 1800, субота – о 900 та о 1800, у неділю – о 1200 та о 1800.

 

  1. У місяці листопаді, в нашому храмі у вівторок на 900 і у п’ятницю на 1800 Служба Божа за померлих. Приймімо Святе Причастя за померлих на Службі Божій, а щоденно перед Службою Божою за 30 хв. будемо молитися Розарій, а після Служби Божої – Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.

 

  1. У нашій «Церковній Лавці» є можливість придбати пісенники, календарі на 2021 р. та багато іншого. Запрошуємо.

 

  1. На цьому тижні вспоминаємо: у вівторок, 17 листопада, Обов’язковий спомин св. Єлизавети Угорської, монахині; у суботу, 21 листопада, Обов’язковий спомин Введення у храм Пресвятої Богородиці.

 

  1. У наступну неділю Христа- Царя, 22 листопада, вспоминаємо також св. Цецилію, яка є покровителькою церковної музики. Хочемо в цей день прославити Господа і ще раз визнати, що Він є нашим Царем. Тому після Служби Божої відбудеться молитовний концерт (трансляція на сторінці Facebook).

 

  1. Вітаємо с. Кароліну, яка святкуватиме іменини та бажаємо Божого благословення, відваги, здоров’я та багато радості. Дякуємо Вам за ваше служіння.

 

  1. З огляду на поширення коронавірусу COVID-19 прохання по можливості залишатися в дома. Дотримуватися санітарних норм та вдягаємо маски в храмі. Служби Божі будуть завершені в храмі, але в малій кількості людей. Єпископат звільнив від участі у недільних Месах — гріха не має. Слухайте Радіо Марія та EWTN, приймаючи духовне Причастя та молитися про припинення пандемії.

 

У наступну суботу, 21 листопада, храм прибирають: Отичко Тетяна, Здоровец Олег, Матвієнко Анастасія, Рускуліс Лілія.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіянин: с. Кароліну, Першину Світлану, Черевик Ярослава й бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії і на ремонт парафіяльного будинку.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!