• Пятница , 30 Сентябрь 2022

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ XХI НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ 22.08.2021

 

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – 1800, вівторок – о 900, середа – о 800, у неділю – о 1200.

 

  1. Після Служби Божої – молимося Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.

 

  1. 24 серпня – 30 річниця Незалежності України, дякуємо Богу за нашу батьківщину і просимо про мир та злагоду. Служба Божа за Україну о 900.

 

  1. У наступну неділю 29 серпня, на початку нового шкільного року благословляємо дітей та молодь, а також шкільне приладдя на Службі Божої о 1200   

 

  1. Запрошуємо на паломництво з Миколаєва до Очакова з 25 – 27 серпня 2021. Бажаючих просимо записатися в настоятеля о. Олександра й дізнатися про детальнішу інформацію. У наступну неділю 22 серпня, після Служби Божої о 1200— організаційна зустріч для учасників паломництва.

 

  1. На цьому тижні вспоминаємо: у вівторок 24 серпня – свято св. Вартоломея, Апостола;  у п’ятницю 27 серпня – Обов’язковий спомин св. Моніки; у суботу 28 серпня – Обов’язковий спомин св. Августина, Єпископа і Вчителя Церкви.       

 

 

У цьому тижні, 28 серпня, храм прибирають: Отичко Тетяна, Здоровец Олег, Матвієнко Анастасія, Рижих Євгенія.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: Рак Андрія, Очеретниго Дмитра, Вишневську Світлану, Біскуп Леоніда, Андрєєва Сергія, Ткаченко Івана,  Бачинську Людмилу, Кондратьеву Надію. Бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

 Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії
і на ремонт парафіяльного будинку.

 

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!