• Воскресенье , 4 Июнь 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ XХІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ 23.08.2020

1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 1800, вівторок – о 900, середа – о 800, у неділю – о 1200 та о 1800.

2. Після Служби Божої – молимося Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.

3. На цьому тижні вспоминаємо: у понеділок 24 серпня, Свято Св. Вартоломея, Апостола; у середу 26 серпня, спомин Пресвятої Діви Марії Ченстоховської; у четвер 27 серпня, обов’язковий спомин Св. Моніки; у п’ятницю 28 серпня, обов’язковий спомин Св. Августина, єпископа і Вчителя Церкви, у суботу 29 серпня, обов’язковий спомин Мучеництва Св. Йоана Христителя.

4. У неділю, 30 серпня, під час Служби Божої о 1200, на початок шкільного та катехетичного року, благословляємо дітей, молодь, вчителів та вихователів, а також освячуємо шкільне приладдя.

5. Запорошуємо на парафіяльне свято до Санктуарія Матері Божої Чорної Мадонни над Чорним Морем в м. Очаків. Служба Божа о 1100 год.  

 

У наступну суботу, 29 серпня, храм прибирають: Браття і Сестри Греко-католики.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: Біскуп Леоніду, Андреєва Сергія, Вишневську Світлану, Бачинську Людмилу: й бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії і на ремонт парафіяльного будинку.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!