• Пятница , 31 Март 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ  XХVIІІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ  11.10.2020

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: вівторок – о 900, середа – о 1800, четвер – о 900, п’ятниця – о 1800, субота – о 1800, у неділю – о 1200 та о 1800.

 

  1. За пів години до Служби Божої молимось молитву Святого Розарію, а після Служби Божої – Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.

 

  1. У нашій «Церковній Лавці» є можливість придбати пісенники, картки для запису померлих з ваших родин, календарі на 2021 р. та багато іншого. Запрошуємо.

 

  1. На цьому тижні вспоминаємо: у четвер 15 жовтня, обов’язковий спомин св. Терези від Ісуса, діви і Вчителя Церкви; у суботу 17 жовтня, обов’язковий спомин св. Ігнатія Антіохійського, єп. і мученика.

 

  1. Запрошуємо дітей кожної неділі на Катехезу 1-2 класи до Служби Божої, 3-4 класи — після Служби Божої, а також 5-11 класи — після Служби Божої.

 

  1. 14 жовтня – День захисника України. Пам’ятаймо у наших молитвах за наших воїнів, які захищають нашу країну. В цей день Греко-католики святкують свято Покрови Пресвятої Богородиці. Нехай Матір Божа огорне усіх нас своїм Материнським плащем.  

 

У наступну суботу, 17 жовтня, храм прибирають: Брати і Сестри Греко-католики.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіянин: Голуб Матвія, Коаду Тетяну й бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії і на ремонт парафіяльного будинку.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!