• Суббота , 3 Июнь 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ XVIІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ 25.07.2021

 

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 1800, вівторок – о 900, середа – о 1800, п’ятниця – о 1800, субота – о 900 та 1800, у неділю – о 1200 та о 1800.

 

  1. Після Служби Божої – молимося Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.

 

  1. 26 липня, Церква згадуємо святих батьків Пресвятої Діви Марії, св. Йоахіма та св. Анну, дідуся та бабусю Ісуса. З цієї оказії хочемо привітати наших, бабусь та дідусів, та побажати Вам: Божого благословення, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, в усіх планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають, розуміють та допомагають рідні люди, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

 

  1. Запрошуємо на паломництво з Миколаєва до Очакова з 25 – 27 серпня 2021. Бажаючих просимо записатися в настоятеля о. Олександра й дізнатися про детальнішу інформацію.

 

  1. На цьому тижні вспоминаємо: у понеділок — 26 липня, Спомин Свв. Йоакима та Анни, батьків ПДМ; у середу — 28 липня, Спомин Св. Володимира; у четвер — 29 липня, спомин Св. Марти; у суботу — 31 липня, Спомин Св. Ігнатія Лойоли, пресвітера.

 

У цьому тижні, 31 липня, храм прибирають: Мудрий Ігор, Мудра Галина, Поліщук Ганна, Куруч Віра.

 

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: Драну Броніславу і Мудру Галину. Бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

 Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії
і на ремонт парафіяльного будинку.

 

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!