• Воскресенье , 29 Январь 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ XVIІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ 26.07.2020

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня:, понеділок – 1800, вівторок – о 900, середа – о 1800, четвер – о 900, п’ятниця – о 1800, субота – о 900 та 1800, у неділю – о 1200 та о 1800.
  1. 26 липня, Церква згадуємо святих батьків Пресвятої Діви Марії, св. Йоахіма та св. Анну, дідуся та бабусю Ісуса. З цієї оказії хочемо привітати наших, дідусів та бабусь, та побажати Вам: Божого благословення, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, в усіх планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають, розуміють та допомагають рідні люди, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.
  1. Після Служби Божої – молимося Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.
  1. На цьому тижні вспоминаємо: у середу 29 липня, обов’язковий спомин св. Марти, у п’ятницю 31 липня, обов’язковий спомин св. Ігнатія Лойоли, пресвітера, у суботу 1 серпня, обов’язковий спомин св. Альфанса Марії Лігуорі, єпископа і Вчителя Церкви.
  1. З питань релігійно-душпастирських (похорон, замовлення Служби Божої, сповідь тощо) звертатися за службовим номером парафії + 38 063 84 09 865.

 

Інформаційний Інтернет сайт парафії: www.joseph.org.ua

 

У наступну суботу, 1 серпня, храм прибирають: Рак Олександра, Рак Світлана, Рак Андрій, Рак Дарія, Рак Валентина.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: Макарова Віктора, Мудру Галину, с. Каролину  й бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви, складені на потреби нашої парафії і на ремонт парафіяльного будинку.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!