• Четверг , 1 Декабрь 2022

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ XXІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ 21.08.2022

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 900, вівторок – о 900,  середа – о 900, четвер – о 900, п’ятниця –  о 900, у неділю – о 1200.

 

  1. На цьому тижні вспоминаємо: у понеділок, 22 серпня – обов’язкова спомин Пресвятої Діви Марії Цариці; у середу, 24 серпня – свято Св. Вартоломея, апостола; у суботу, 27 серпня – обов’язковий спомин Св. Моніки.

 

  1. Після кожної Служби Божої молимося Літанію до Св. Йосифа та Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.

 

  1. 24 серпня – 31 річниця Незалежності України. В цей день в особливий спосіб молімося за нашу Батьківщину про мир і швидку перемогу.

 

  1. 27 серпня в Санктуарії Чорної Мадони над Чорним морем в Очакові храмове свято. Кожного року ми мандрували Паломництвом. На жаль цього року ми не маємо такої можливості, але в цей день можемо молитися просячи Марію про її опіку над нами і ввіряти їй свої прохання. В Очакові урочиста Служба Божа на 11.00 год.

 

Дякуємо усім, хто прибирав у храмі та запрошую в суботу бажаючих поприбирати після Служби Божої.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: Рак Андрія, Вишневську Світлану, Біскуп Леоніду, Андрєєв Сергій, Ткаченко Івана, Бачинську Людмилу та бажаємо Божого благословення, миру, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви складені на потреби нашої парафії.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!