• Четверг , 1 Декабрь 2022

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ   XXXII НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ 6.11.2022

 

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 900, вівторок — о 900 , середа — о 900, четвер — о 900 , п’ятниця — о 900, субота – о 900, у неділю – о 1200.
  2. На цьому тижні споминаємо: у середу, 9 листопада – Свято річниці освячення Латеранської базиліки; у четвер, 10 листопада – обов’язковий спомин Льва Великого, папи і вчителя церкви; у п’ятницю, 11 листопада – обов’язковий спомин св. Мартина Турського, єпископа;  у суботу, 12 листопада – обов’язковий  спомин св. Йосафата, єпископа і мученика.
  3. У місяці листопаді, в нашому храмі у вівторок на 900 і у п’ятницю на 900 Служба Божа за померлих. Приймімо Святе Причастя за померлих на Службі Божій, а щоденно перед Службою Божою за 30 хв. о 8.30 молимося Розарій, а після Служби Божої – Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.

Дякуємо усім, хто прибирав у храмі та запрошую в суботу бажаючих по прибирати після Служби Божої.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: Першину Світлану, Черевик Ярослава і бажаємо їм Божого благословення, миру, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

 

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви складені на потреби нашої парафії.

 

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!