• Пятница , 3 Февраль 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ XXXIIІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ 13.11.2022

 

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 900, вівторок — о 900 , середа — о 900, четвер — о 900 , п’ятниця — о 900, субота – о 900, у неділю – о 1200.

 

  1. На цьому тижні споминаємо: у четвер, 17 листопада – обов’язковий спомин св. Єлизавети Угорської, монахині; у п’ятницю, у неділю, 20 листопада – Урочистість Господа нашого Ісуса Христа, Царя Всесвіту.

 

  1. У місяці листопаді, в нашому храмі у вівторок на 900 і у п’ятницю на 900 Служба Божа за померлих. Приймімо Святе Причастя за померлих на Службі Божій, а щоденно перед Службою Божою за 30 хв. о 8.30 молимося Розарій, а після Служби Божої – Коронку до Божого Милосердя за мир в Україні.

 

  1. У наступну неділю Урочистість Христа Царя Всесвіту і закінчення Церковного року. Після Св. Меси, перед виставленими в монстранції Пресвятими Дарами, необхідно помолитися Літанію до Пресвятого Серця Ісуса. За побожну молитву Акту присвячення людського роду Пресвятому Серцю Господа Ісуса можна отримати повний відпуст.

 

Дякуємо усім, хто прибирав у храмі та запрошую в суботу бажаючих по прибирати після Служби Божої.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: Першину Світлану, Черевик Ярослава і бажаємо їм Божого благословення, миру, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви складені на потреби нашої парафії.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!