• Пятница , 31 Март 2023

Парафіяльний ДЕНЬ ДИТИНИ

Ось сьогодні відбувся ще один день Дитини в нашій парафії. Дякуємо Господу Богу за цей чудовий час перебування разом. Творимо парафіяльну спільноту наймолодших, які вчаться бути разом, разом молитися, гратися, навчатися. Завтра розпочинаємо новий літургійний рік, який називаємо Адвентом. Це чудовий час очікування. Кожна дитина очікує чогось. Сьогодні ми старалися зрозуміти, що час Адвенту, це час, коли ми чекаємо на Ісуса. Маємо приготувати наші маленькі серця на Його прихід. Господь хоче прийти до нашого серця, а його ми можемо приготувати через добрі вчинки.

            Дорогі батьки! Допоможіть дітям бачити те добро, яке нам дає Господь, а також бути добрими і робити добро для інших. Ми всі чекаємо на Святого Миколая, але ж і ми можемо бути тими «Миколайчиками», які принесіть радість і усмішку для інших.

            Заохочуємо преглянути з дітьми мультфільм « Корисні підказки. Гругообіг добра в природі». Порозмовляйте зі своїми дітьми на тему мультфільма, можливо для них не все зрозуміло, але для того є ви, дорогі Батьки.

Можливо хтось захоче для дітей зробити саме таке дерево добра, де діти будуть прикріплювати свої добрі вчинки у вигляді листочків. Бажаємо доброго і плідного пережиття Адвенту. Нехай цей час буде корисним для кожного з нас.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!