• Суббота , 3 Июнь 2023

Парафіяльний День Дитини

Спокійний суботнішній день.

Так як зазвичай, у першу суботу місяця, був запланований парафіяльний день дитини від 11.00 год. Несподівано, десь о 10.00 год., пролунали знайомі голоси наших дітей, які уже почали з радістю збиратися на свою зустріч.

Зустріч була запланована з несподіванкою, хоча ніхто так сильно її не очікував. Головне, що вони потрапили до своєї ігрової кімнати, де вони почуваються дуже добре та затишно.

Тим більше, що тиждень назад у цій кімнаті, дякуючи о. Олександру, нашому Олегу і Рак Олександру, була зроблена тепла підлога, на якій так приємно тепер погратися, а навіть можна і полежати.

Наступним кроком у нашій зустрічі була мандрівка у гості до Ісуса Христа. Діти зазнайомилися з каплицею сестер, де знаходиться Ісус Христос у Пресвятих Дарах. Побачили «Вічну лампадку», яка завжди нам говорить, що маємо зупинитися, бути уважними, бо тут є живий і правдивий Ісус Христос.

 

Після спільної молитви всім знайоме  і очікуване — КУШАТЬ.

А далі ми помандрували на машині усі разом до Музею суднобудування та флоту. Кожен отримав комірець матроса і ми вирушили в плавання розглядаючи музейні експонати. Там ми могли побачити етапи розвитку суднобудування, процес створення Чорноморського флоту. Діти дізналися, чому наше місто носить назву Миколаїв. Кожеш з дітей, за правильну відповідь, за знання якими вони володіли і давали правильну відповідь міг побути капітаном корабля і поносити капітанську фуражку.

 

 

 

 

Після екскурсії ми повернулися на територію храму. Зайшовши до храму і знайшовши місце перебування Ісуса Христа у дарохранительниці, разом з дітьми ми підійшли ближче, щоб у спільній молитві подякувати за сьогоднішній день.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!