• Вторник , 6 Декабрь 2022

Подяка Богові за дар життя і покликання о. Олександра 13.02.1983 — 13.02.2020

 

Сьогодні хочемо зі святом

Людину гарну привітати,

Здоров’я, щастя побажати,

Повазі дань віддати.

 

А що ж це за людина?

Про неї знаєм мало –

На Службі бачимо її

Тепер — пізнаємо усі.

 

 

Знайомтесь – ось і ВІН,

Серйозний, діловий…

Хоч не величкий, а все він знає

і по телефону розмовляє

 

Отче Олександре!

Чи пам’ятаєте зараз ви

Оті веселі, юні дні,

Коли ви бігали малі?

Як радісно було тоді?

 

Чи пам’ятаєте Ваш рідний край,

Той чудернацький милий гай,

Свою малесеньку хатину,

Широку й чарівну долину?

 

Щасливе дитинство – це тепла хатина,

В якій у любові зростає дитина.

Це мамина пісня, а татова казка,

Любов усіх рідних, Господняя ласка.

 

Хочемо цього дня згадати і подякувати Вашим Батькам, які зуміли виростити Вас таким, який Ви є. Бо таке неймовірне світло, тепло, доброта, турбота про ближнього, небайдужість, уміння вислухати і порадити – це все йде від Батьків, з дитинства. Цьому не вчать в школі чи семінарії.

Низький уклін Вашим Батькам і велика вдячність!!!

 

Роки летять, а ось і він –

Веселий, працьовитий…

Дружній і талановитий…

 

 

 

Щасливе юнацтво – це друзів багато

З якими і будні минають, як свято!

Це щедрі сюрпризи і здійснення мрії,

Казкові бажання і щирі надії.

 

Проте, не лише батьки формують характер дитини, Вашому оточенню — сестрам, родині та друзям величезна вдячність за розуміння та підтримку, яка переконувала Вас у правильності вибору життєвого шляху. Відсутність її (підтримки) не змінило б, мабуть, Ваших намірів, але з нею було легше і впевненіше йти таким непростим, але надважливим шляхом.

 

Не так багато сплинуло років,

А Він священником успів вже стати…

 

 

 

І хто б подумати з нас міг,

Що у Миколаєві буде він.

Працює в нас вже шостий рік

І багато чого зробити зміг.

Отче Олександре!

Господь покликав Вас до нашої парафії, де Ви вірно та старанно служите, і своїми проповідями, молитвами, настановами відкриваєте нам, парафіянам, очі. Щоб з кожним словом, як краплею води в закам’янілу душу, достукатись і підвести ближче до Господнього Царства. Звичайно, Ви не всесильний, і ця наближеність більшою мірою залежить від нас. Але такі неймовірні зусилля не залишаться не поміченими і в очах людей, і, що важливіше, в очах Господа.

 

Тому в День Вашого народження хочемо звернутися до Вас зі словами величезної вдячності за Ваш труд, побажати міцного здоров’я на многії літа, щоб ви ще не один десяток років тішили нас своїми проповідями, настановами, золотими руками. Нехай Вам в цьому допоможе Господь….

*Відомий факт, що святий Йосиф був не лише відданним опікуном Ісуса Христа, але й вправним господарем, на всі руки майстром. І так сталося, що до нашого храму в один прекрасний день приїхав отець Олександр, як виявилось потім теж вправний господар, естет, часом суворий, але яким би суворим обличчя не було, очі отця випромінюють доброту, світло, спокій. Отче Олександре, в цей день, День Вашого народження, хочемо подякувати за час приділений нам і нашим дітям, за красу та доглянутість навколо храму, за ті зусилля, яких ви з сестрами докладаєте, щоб організувати, здружити нас, прихожан і повірте це дає свої результати. Міцного здоров’я Вам і необхідних Божих благодатей.

Вікторія Смагитель

*Слава Ісусу Христу! Вітаємо отче Олександре з днем народження, нехай Боже благословіння і захист Матері Божої завжди перебуває з Вами. Дякуємо, Богові за Ваше відкрите серце до покликання служити Богу і людям і за відкритість на Божу Мудрість якою Він Вас обдаровує. З любов’ю сім’я Томашених.

 

*Дорогий , отець Олександр !

 У цей святковий, радісний день вся парафіяльна спільнота вітає, Вас,  з Днем народження!

  Дякуємо Богові за дар життя, за ваше священницьке покликання , за віддане служіння Церкві та людям, які потребують допомоги й любові.

  Бажаємо, Вам, щоб Господь нагородив, Вас, істинною пастирською святістю, апостольським серцем, сповненим любові, щоб бути вірним святій Церкві, Папі Римському Франциску, єпископам. Щоб у слові і житті завжди являли зразок усіляких чеснот.

  Просимо, Господи, благослови  життя отця Олександра, його священство, всі молитви і слова  на вівтарі і в сповідальниці, на амвоні і в тісному колі ближніх, біля ліжка хворого.

  Нехай сила Божого Милосердя знищить усе те, що могло б зашкодити святості священника.    

Наконечна Ольга

 

*Дорогой Отец Александр, поздравляю Вас с днем рождения! Желаю Вам многие лета жизни, в здравии! Спасибо Богу, спасибо Вашим родителям за сына. Спасибо Вам за служение Богу и людям. Валентина Рак

*СІХ. Дорогий отче Олександре, ми хочемо привітати Вас з днем народження і в першу чергу хочемо побажати здоров’я — як душевного, так тілесного, щоб вистачало сил на все добре, що було задумано, чи буде в майбутньому. Хай Ваше життя буде наповнене світлом, теплом, радістю. Нехай Ваш святий заступник та Ангел-охоронець ніколи не залишають Вас і вбережуть від біди. Дякуємо за той час і зусилля які ви вкладаєте в кожного з нас, за наш Храм, за те тепло та благодать, яка панує в ньому, що в ньому є місце для кожного з нас. За ваші молитви і прагнення зміцнити наші сім’ї. За ту велику працю, яку ви з сестрами проводити з дітьми. Божих благодатей та всього найкращого

Ольга  Грошова

 

*Наш Дорогий Отче Олександр, Вітаємо Вас З Днем Народження! Дякуємо Вам за невтомну працю в парафії. Бажаємо міцного здоров’я і миру у сердці, щедрих Божих Благословень та опіки Божої Матері! Від душі бажаємо Вам достатку сил і віри на всіх, світлих надій і емоцій, добрих вчинків і намірів, щасливих хвилин життя і усвідомлення того, що життя дароване Богом, сповнене чудес і радості! Нехай яскраве світло завжди з’являється там, де нелегко знайти відповіді. Нехай Ваші старання завжди сіють доброту навколо. Нехай у Ваших силах буде змінити цей світ на краще!!

Світлана та Олександр Рак

 

*В этот прекрасный зимний день мы благодарим Бога за появление прекрасного человека в этом мире! Отец Александр, Вы этот человек и пускай вам хватает сил делать этот мир лучше и добрее.  Желаем Вам прекрасной жизни в лучах Божьей благодати, любви, радости и уважения! Пусть Ваша душа всегда остаётся чистой и открытой, пусть жизненный путь будет освещен верой и надеждой, а Ваша душевная молитва и доброе слово дарят парафиянам свет и вдохновение! С днём рождения Вас, отче!

Семья Куруч 

 

*Отець Олександр, вітаємо з днем народження! Бажаємо Вам Божої допомоги у всіх справах, здоров’я, взаєморозуміння з людьми, які Вас потребують, світла і гармонії на душі. Хай Бог нагородить Вас всіма благами, обдарує довголіттям, дасть Вам щастя і удачі.

Ганна та Петро Ганкіни 😊

 

*Дорогой Отец Александр. Поздравляю вас с днём рождения и хочу попросить Вас оставаться таким добрым, светлым, радостным,открытым, прекрасным человеком. Пусть каждая встреча с Вами дарит надежду, веру и любовь в нашего Спасителя. Большое спасибо Вам за ваш труд на благо нашего Костела и для каждого прихожанина. Спасибо Вам за ваши идеи и руки которые все воплощают в жизнь. Спасибо Вам за все организационные вопросы.

Лариса и Иван Курупко

 

*Мы многих благ желаем Вам,

Желаем добрых прихожан.

К любому свой найти подход,

Пусть Слово Божие ведёт.

И пусть по Вашему пути

Вам будет радостно идти!

Многая лета!

Елена Шаповалова

 

*Вітаємо вас з Днем народження! Нехай помножить Всемилостивий Господь ваші земні роки життя, примножить вашу віру, нехай зміцнить ваше здоров’я! Нехай благословить усі ваші труди і старання на цій землі! Обдарує вас своїми щедротами і милостями! Щиро бажаємо вам допомоги Божої, терпіння, миру, рясних Божих дарів, і невичерпної духовної радості! Нехай Господь не залишає вас без своєї благодаті, подає сили для нових звершень добра, дарує довгих і благих років земного життя! Хай пошле вам Господь наш Ісус Христос, повноту свого достатку і щирості! А радість до життя завжди відображається у ваших щасливих очах!

Це від Робу Тетяни і Віталія

 

*Живут люди все в своих заботах

Получая, что кому дано.

Только есть такие, что не безразличны

Если людям плохо или в чем не повезло.

 

Есть такой, наш отче Александр,

У него сегодня светлый день.

Ведь когдато-то в день его рожденья

Бог отнял бездушие и лень.

 

Он заботливый и неплохой священник,

И его дела свята идут.

За таких молиться всегда надо,

Пусть ему сегодня воспоют.

 

Крепкого здоровья, благодати

Вам желаем от души, Отец!

Будьте Вы благословенны Богом,

Наш чудесный человек-мудрец.

З Днем рождения, о. Александр

Любовь Овсянникова,

парафия костела Св. Иосифа,

член ЛитО «Стапель», г. Николаев, Украина

 

*Отець Олександр!

Дякуємо Богу за дар Вашого життя, за дар покликання, за дар священства, за дар Вашого служіння. Щодня Ви благословляете кожного з нас, тож нехай і це Боже благословіння спочине і на Вас.

«Нехай Господь благословить тебе й охороняє тебе! Нехай Господь світить обличчям своїм до тебе та милує тебе! Нехай Господь оберне оличчя своє до тебе і дасть тобі мир!» (Числа 6, 24 — 26)

З даром молитви с. Кароліна і с. Фаустина

 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!