• Воскресенье , 4 Июнь 2023

«Пустеля в місті» — трьох дневі реколекції м. Миколаїв

У ці вихідні, з 8 по 10 березня, вперше у нашій парафії проходили трьох дневі реколекції «Пустеля в місті» у такому форматі. Парафіяни, мали можливість, залишити  на три дні свої домівки та щоденні справи, і бути в присутності Бога та нової родини, яку будували через Євхаристію, молитву, спільну трапезу, конференції, дискусії, та приємні вечори. Своїми враженнями поділилась учасниця  Тетяна Робу:

«Дуже часто пустеля може бути з людиною там, де вона перебуває. Зробити малу пустелю можна у власному домі, або місцях де часто перебувають люди, в місцях, киплячих життям і працею.

Дуже важливо знайти час і місце перебування на одинці з Богом, бути охопленим любовю і відчувати справжній душевний спокій, бо через це до тебе говорить сам Бог. Не через втечу з міста, не через втечу від життя зможеш легко знайти Бога, а коли зміниш своє серце  і почнеш інакше дивитися на навколишню дійсність. Це і намагалися відчути учасники духовних реколекцій. Наш настоятель, Отець Олександр через змістовні конференції намагався допомогти знайти власний шлях до своєї «пустелі». Ми прагнули зрозуміти чим відрізняється самотність від усамітнення. Це був свідомий пошук Бога у вихорі щоденних занять. Наше єднання з Богом вже існувало — ця божа присутність в нас самих, в усьому невидимому, в космосі.

Найважливішим кульмінаційним моментом є здатність відчувати Бога завжди і усюди. Ми повинні розвивати чуйність нашого «духовного серця», але цьому треба вчитися усе наше земне життя. Ці реколекції нам тільки нагадали про ці важливі моменти.

Усамітнення веде до молитви, а молитва до Бога. Це головна аксіома. Перебувати в звязку з Богом – означає любити! Треба наважитися помічати Бога всюди, в усіх справах, на кожному місці. Усе є знаком Бога, його присутності. Ми відчували Ісуса на адорації Пресвятих Дарів, в конфесіоналі, в кожному браті та сестрі, в Євхаристії. Домашня атмосфера спілкування давала змогу це все пережити.

Дякуємо настоятелю отцю Олександру Рєпіну, сестрам Соломії та с. Кароліні, за таку чудову нагоду знайти свою «пустелю» посеред великого міста на вулиці Декабристів, в костелі св. Йосипа».

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!