• Вторник , 28 Март 2023

Реколекції. День 1.

Перший день Реколекцій в нашій парафії – «Бог чекає на моє повернення». Це святий час даний нам Богом. Це час Божої благодаті, час переміни, задуми. В цьому часі Господь посилає нам о. Пасхаліса, який до нас буде промовляти, який нам буде товаришувати, який вкаже нам напрямок, напрямок дороги до Господа Бога.

Після молитв адорації, в якій ми молилися «Гіркий плач», «Коронку до Божого Милосердя» розпочалася Євхаристія з наукою реколекційною.

О. Пасхаліс зосередив наші роздуми над потребою визнати свої слабкості перед Богом. І це є цей час, коли ми завдяки Божому милосерді залишаємо свої гріхи, приступаємо до Сповіді.

Рекоекцї є часом тиші, спокою і відпочинком, є можливістю помолитися, помолитися на самоті, почути голос Господній, який промовляє сааме в тиші.

Реколеції можуть стати часом переміни, можуть, бо це залежить від кожного з нас.

Дві важливі речі під час реколекцій – слухати і пробудити цікавиість.

Стараймося слухати те, що хоче нам сказати Бог. Отець також свої роздуми про реколекції підтвердив словами, епізодами зі Святого Письма про Авраама, з книги Нееємії.

Після Служби Божої відбулась Хресна дорога, яку попровадив о. Пасхаліс. Нехай Бог буде прославлений за цей час реколекцій.

 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!