• Воскресенье , 4 Июнь 2023

Реколекції. День 2

Другий день наших реколекцій був насичений різними зустрічами. Зустріч розпочалась в нашому домі парафіяльному, де присутні створили атмосферу великої родини через знайомства та спілкування, а також діленням радістю бути разом. Ця зустріч допровадила нас до центральної зустрічі — зустрічі біля Євхаристійного столу, на яку нас запрошує сам Христос. Це Він нас збирає, Він до нас промовляє, Він нас кормить Своїм Тілом. 

Цим разом Господь керуючись о. Пасхалісом, нашим реколекціоністом, звернув нашу увагу на наше навернення. Не раз говорячи про навернення, ми думаємо про те, щоб робити менше гріхів, а більше добра, щоб посповідатися, бути в стані освячуючої благодаті. Але це все — це добрі практики, які мають бути в нашому житті.

Що ж таке справді навернення — допомагає нам зрозуміти св. Павло у своєму Посланні  до Едо якого віднісся отець під час науки реколекційної. Саме він нам говорить що кожен з нас має зробити.

  1. Підпережіть стегна правдою — бути правдивими без «макіяжу», такими, якими ми є. Не стараймося виглядати кращими ніж ми є.
  2. Одягніться в спарведливість — треба жити згідно з правдою.
  3. Взувши ноги в готовність проголошенняЄвангелії миру — кожен в Божих руках, проголошуй собі Євангеліє миру.
  4. Візьміть щит віри — віру, як свої відносини з Ісусом Христом.
  5. Візьміть шолом спасіння — потрібно надягнути мислення, що Господь все перемінить.
  6. Візьміть меч Слова Божого — знайди час на читання Божого Слова

 

Маємо одягнутися у ці шати, так як римський воїн, щоб у боротьбі з силами темряви ми могли здобути перемогу.

Після Євхаристії, де ми підкріпилися Божим Тілом і Божим Словом, ми з’їли обід. Після чого діти мали зустріч з о. Пасхалісом, де дізналися про св. Франциска, який є засновником Ордену Францисканців, до якого належить отець реколекціоніста.

Не забракло в цей день молебнів, які пригадують нам про стаждання та смерть Ісуса. Христос запросив нас на Свою Хресну дорогу — дорогу нашого Спасіння. Під час цієї хресної дороги ми молилися за сім’ї нашої парафії і нашого міста.

Друга половина дня пройшла також молитовно. «Гіркий плач» і Коронка до Божого Милосердя впровадила нас у Службу Божу, яка розпочала святкування Господнього дня. 

Нехай Господь буде прославлений за усі благодатті, які ми отриали сьогодні.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!