• Воскресенье , 29 Январь 2023

Реколекції. День 3

Третя Неділя Великого Посту, а також третій день наших парафіяльних Реколекцій, які провадить о. Пасхаліс. Це чудовий час, який Юог дозволив нам пережити. 

Перед Службою Божою відбулась катехеза у парафіяльному домі, де о. Пасхаліс приблизив постать св. Йосифа, так як ми в цьому році переживаємо рк цього чудового Святого.

Під час Служби Божої отець наголосив, як важливо так насправді зустріти Ісуса у своєму житті. Прикладом став св. Петро, який незважаючи на своє покликання Ісусом Христом, на те, що три роки був з Ісусом, бачив і був свіідком багатьох чудес, а все ж таки у хвилини кризи повертається до свого старого життя — «Іду ловити рибу». Для нас це є заохоченням до чуйності, щоб ми не впадали у розпоч коли приходитьтиша віри у нашому житті, а старались буди з Господом у цій тиші і щукати Його.

Реколекції завершуються, але життя продовжується. Дякуємо Господу Богу за усі благодатті, а також о. Пасхалісу за той час, який отець приділив для кожного з нас, за поживу Слова Божого, яким отець так ділився з нами. Реколекції оживляють та відновлюють життя, тому ми вдячні кожному священикові, які діляяться з нами своїм духовним досвідом.

І хочемо Вам, отче, побажати, щобз Вами завжди і всюди була Божа зброя, так, як Ви нас навчали, нехай жодне зло не торкнеться Вас, нехай мудрість завжди буде з Вами та примножується з роками. Нехай Дух Святих нає розуміння на відкриття Божого Слова, кожну хвилину прославляйте Бога своїм життям та молитвою, ідіть дорогою спасіння.

Сподівємося, що о. Пасхаліс не останній раз завітав до нас. Ми будемо чекати Вас. 

Нехай Господь буде прославлений в усьому.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!