• Пятница , 31 Март 2023

Сьогодні ми ДЯКУЄМО…

Сьогодні ми дякуємо Всемогутньому Богові за День Зосередження, який відбувся в нашій парафії для подружжя та батьків. День розпочався молитвою. О.Олександр звершив Службу Божу, на якій ми молилися за усі сім’ї нашої парафії, про святість їхнього життя, зміцнення їхньої віри та любові. Євангелія сьогоднішнього дня говорила нам про оздоровлення прокаженного, який приходить до Ісуса і просить про очищення, про оздоровлення. Кожен з нас є таким прокаженим, покритий гріхом і потребуємо оздоровлення. Потребуємо оздоровлення свого особистого, але також і не раз оздоровлення своєї сім’ї та подружжя.

                Пізнати краще себе допомагала нам психолог с. Юлія Ясинецька, яка товаришувала нам протягом цього дня. Темою наших зутрічей було: «Загадковість жінки та мистецтво чоловіка. Пізнаючи себе, пізнаю тебе.»

                Після Служби Божої усі зібралися в парафіяльному будинку де відбувалися зустрічі.

За спільним столом, при каві розпочалася зустріч зі знайомства.

«Коротко про сьогодняшню подію. Не дивлячись на те, що давно знаємо одне одного, саме сьогодні всі для мене відкрилися по-новому. Я з захопленням слухала історії народження родин і дивувалася тому, як по-різному ми приходили до віри і запрошували Бога до своєї душі і домівки. Та це було лише листячко! Квіточки почалися, коли сестра Юлія почала лекцію. Не лише наші рідні ставали зрозуміліші, ми самі відкривалися для себе по-новому! Відкривалися очі, ставили зрозумілими вчинки, приходило розуміння, як потрібно поводитися, що можна змінити, покращити…Далі була робота та взаємодія в групах, яка порадувала відкритістю та активністю. Щирість, тепло та доброзичливість панували на цій зустрічі.

Тож низкий уклін та щира подяка сестрі Юлії за приїзд та її роботу, отцю Олександру за турботу про нашу згуртованість та духовное збагачення, сестрам Фаустині, Кароліні за організацію та тим, хто приймав участь у створенні душевної атмосферу цієї зустрічі.»

Віра Куруч

«Спасибо О.Александру и сестричкам за приятную, организованную встречу! Очень хорошо и полезно провели время.  Встреча была очень содержательной  и в то же время  уютной!❤Интересно было слушать истории, как каждый нашел любовь в Боге. Очень понравились лекции психолога Юлии. По моему мнению это очень доброе дело, в котором многое можно почерпнуть для себя.»

Світлана Рак

С. Юлія під час першого викладу показала різницю різних темпераментів, які в подружжі перехрещуються, доповнюються. Допомогла нам подивитися на своїх дітей і зрозуміти їхній темперамент, як краще їх виховати.

Після біду булла зустріч у чоловічому колі та окремо в жіночому колі, де могли дискутувати, розмовляти, ділитися і дати спільно відповідь на запитання: «З якої причини іноді виникають конфлікти?»

«Зустріч у чоловікому коли була просто чудова, дякую чоловікам за відкритість та солідарность.»

О. Олександр Рєпін

Після чого с. Юлія підсумувала відповіді чоловіків та жінок і розкрила тему сьогоднішньої зустрічі «Загадковість жінк та мистецтво чоловіка». Дуже корисні поради кожен мав можливість почути для себе, як чоловіки, так і жінки.

«Сподобалось, окрім теплого, душевного прийому та відкритості усіх учасників без винятку, те, що це була не просто лекція (ознайомлення з поняттями, дефініціями), але й практичне застосування набутих знань та самоаналіз. Пізнаючи, аналізуючи себе, копаючись у власних рисах характеру, які призводять зазвичай до конфліктів, дізнавалися як знайти ту ниточку, яка допоможе зрозуміти краще своїх рідних, знайти індивідуальний підхід до своїх дітей. Дуже продуктивно і корисно.»

Вікторія Смагитель

«Выражаю большую благодарность о. Александру за реколекции. Мы сегодня были одной большой семьей с ее проблемами и методами решения их. Реколекции прошли на одном дыхании, познавательно, интересно и поучительно. Благодаря реколекциям и с. Юлии, которая по полочкам розложила нам тему дня, я поняла, какая у меня прекрасная семья и какой хороший у меня муж Иван. Много есть над чем работать и стараться стать совершеннее.

Большая благодарность Богу за с. Юлию и ее учение.»

Лариса Курупко

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!