• Воскресенье , 4 Июнь 2023

СВЯТО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ

Без имени-2З ласки Божої 21 березня ми мали чудовий сонячний день і храмове свято. Його ми відзначаємо щороку з нагоди дня святого Йосипа, ім’ям якого зветься наша парафія.

Ця подія є плодом спільної любові та праці всієї спільноти, а також і підсумком певного періоду її життя.

Ми чекали на наших дорогих гостей, бо маємо багато чим поділитися та за що дякувати. До того ж, мабуть, тільки на це свято ми можемо зустріти в нашому костелі стільки священників та ще й на чолі з владикою! А також зустріти стільки друзів з інших міст, з якими здавна приятилюємо: з деякими — з часів спільних паломницьтв до Херсону і до Баштанки, з іншими — під час наших відвідань спільнот у Цурюпинску, Очакові тощо.

Великою радістю для нас є, зокрема, можливість приймати гостей у нашому парафіяльному домі. Скільки років ми молились та виборювали його повернення

 спільноті! А тепер кожного дня плебанія ремонтується і стає «привабливішою». Її відвідують дедалі більше дітей, молоді та дорослих.

На святі ми також складали подяки Господу і за молитовні групи, що духовно прикрашають та укріплюють нашу парафію.

Не бракувало нам і хліба насущного – і це також прояв Божої любові в непрості часи. Наші майстрині-господині із задоволенням пригощали смакотами всіх присутніх. Дуже їм дякуємо! Братнє спілкування та пісні під час агапи були прекрасними!

Мотивом свята були й наші сердечні прагнення. Ми сповідували їх під час спільної молитви на літургії, очікуючи благословення Ісуса на подальшу дорогу. 

Ю. і Л.  ШАПОВАЛОВИ

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!