• Суббота , 3 Июнь 2023

Увага! Адвент.

Час Адвенту — це добра нагода для кожного християнина трохи упорядкувати своє духовне життя. Що ж нам може допомогти не змарнувати цей час? 

1. Запитай Святого Духа про постанови


Ми не раз чули, що на час Адвенту або Великого посту варто обрати для себе якісь постанови. Тож, напередодні першої неділі Адвенту, знайди час на тишу та індивідуальну молитву, коли зосередишся і поміркуєш над тим, що потрібно змінити у власному житті. Знайди у молитовнику молитву до Святого Духа, або ж промов її спонтанно. Проси, щоби Святий Дух освітив Твій розум для визначення конкретних постанов. Запитай поради у свого духовного наставника або сповідника. Обирай конкретні постанови.

2. Почни читати Святе Письмо   


Літургія Слова на кожен день Адвенту покликана допомогти нам приготувати свої серця через слухання Божого Слова. Слідкуй за параметрами читань у літургійному календарі та знайди час для щоденного «смакування» Божого слова.   

3. Заплануй участь у Роратах


У доброму переживанні Адвенту допоможе Роратня Служба Божа у Твоїй парафії. Слідкуй за парафіяльними оголошеннями і візьми участь  у молитві Роратній 

4. Знайди відповідне відео на YouTube


Приглядайся до контенту в інтернет-просторі. Знайди свого улюбленого проповідника або ресурс, який неодмінно допоможе Тобі пережити час Адвенту. 

5. Не розчаровуйся!


Навіть, якщо не завжди вдасться дотримуватись постанов, не розчаровуйся! Це нормально! Щоразу, коли помітиш свою людську  та немічність, проси Господа про сили та дар міцної віри. 

6. Довірся небесним друзям


Не йди дорогою Адвенту сам! Попроси Діву Марію Тебе супроводжувати. А може маєш свого улюбленого святого? Нехай він товаришує Тобі! 

Благословенного часу! Не проспіть Адвенту! 

за http://kmc.media/2019/11/27/yak-ne-prospaty-advent.html

 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!