• Воскресенье , 4 Июнь 2023

УВАГА!!! Оголошення!

Поширення коронавірусу світом визнано пандемією, низка країн, серед яких багато країн запровадили надзвичайний стан.

В Україні ж обмеження поки що вводяться рішеннями окремих державних і місцевих органів.

Депутати планують ухвалити окремий закон, щоб побороти поширення хвороби в Україні.

Всі заходи, скеровані, а також за задумом влади, мають обмежити і припинити поширення коронавірусу

В оприлюдненому 16 березня відеозверненні президент порекомендував уряду з 18 березня зупинити залізничне та автобусне сполучення всередині країни через загрозу розповсюдження коронавірусу.

Він також порекомендував «заборонити проведення масових заходів до 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями». А також закликав лідерів усіх Церков із розумінням поставитися до цієї ситуації, коли є загроза людському життю та здоров’ю.

Миколаївський міський голова також видав розпорядження, в якому наказує про тимчасове зупинення роботи обєктів загального користування, розташовани х у м. Миколаєві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом.

Читаючи це розпорядження, ми не знайдемо в переліку слова церква, храм, але читаємо про інші заклади та установи, в який особисту відповідальність несе керівник.

Не знаємо, чи все так страшно, як медія нам подають, але маємо прислухатись до того, що нам пропонують. Не тому, що ми втратили віру, не тому, що ми не довіряємо Богу. Ми не можемо стати жертвою маніпуляцій. Храм не закривається, але ми не можемо збирати більшу кількість людей, тому що стає загроза більшої можливості передачі віруса. Не потрібно нерозумно виставляти себе та інших на небезпеку.

Свої розпорядження щодо запобіжних заходів видали також і наші єпископи. З цими постановами ми мали змогу вже зазнайомитися. Церква є слухняна, бо Христос був слухняний до кінця волі Свого Небесного Отця. Ми маємо бути слухняними нашим єпископам.

Багато святих стали святими, тому що залишалися слухняні Церкві.

Тому прислуховуючись до всіх цих рішень, постанов — святкування нашого парафіяльного свята з 21 березня переноситься на 1 травня нас 11.00 год.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!