• Воскресенье , 4 Июнь 2023

В нашій парафії відбувся Літній Табір.

Хочеться подякувати Господу Богу за чудовий час проведений разом з нашими дітьми у нашій парафії. В понеділок, 29 червня розпочався в нашій парафії літній табір, в якому взяло участь 12 дітей. Кожного дня підчас наших зустрічей ми разом крокувати до Божого Царства. На нашій дорозі ми зустрічали біблію, добрі вчинки, молитву, віру, надію, любов і пробачення. Таким чином у нас вийшла чудова карта, яка вказує легкий і правдивий шлях до Господа Бога, який приготував місце для кожного з нас у Небесному Царстві. З цієїю чудової дороги до Господа дякуючи Софії, яка приїхала до нас і всі ці дні була з нами, допомагала і створила чудову анімацію, щоб діти могли краще запам’ятати всі ці теми, які ми проходили протягом цих днів.

Центром кожного дня була Євхаристія, на якій діти брали активну участь. О. Олександр чудово і дуже зрозуміло виясняв Слово Боже, яке Господь скеровував до нас  кожного дня. На кожній Євхаристії Господь запрошує на до Свого столу, де кормить нас Своїм Словом і Тілом, тому всі ми були зібрані біля вівтаря, як біля столу, коли ми сідаємо, щоб накормити своє тіло. На Службі Божій ми кормимо свою душу Божим словом і Тілом Господа Ісуса. Отець вдало зумів заохотити дітей і вони активно, усі без винятку молилися під час Молитви вірних, представляючи Богові свої дитячі прохання. Прославляючи Бога своїми дитячими піснями, ми хотіли подякувати Йому за цей чудовий час перебування разом. Так проходила перша половина дня, де ми пізнавали Бога на наших зустрічах і молилися до Нього.

Після смачного обіду, який нам приготувала п. Світлана і с. Кароліна, починалася друга половина дня де ми гралися, відпочивалиі вчилися бути разом, як маленька парафіяльна спільнота. Ми разом побували

у Дитячому парку «Казка»,

на фонтанах на площі нашого міста, де могли покупатися,

на Річному трамвайчику, разом дивилися фільм з попкормом та мультфільм. Всі ці зустрічі вчили нас бути разом, ділитися вкусняшкою, водичкою, не раз потрібно було уступити іншому або помиритися, можливопробачити. Всі ці маленькі труднощі ми переборювали разом і вчилися бути дружніми і жити в любові.

Незамітно пробігав день за днем. А в субботу, 4 липня, на закінчення нашого табору, ми поїхали з тими дітьми і батьками, хто зміг, до Очакова, щоб в Санктуаріумі Божої Матері, помолитися за наші сім’ї, віддати під Її материнську опіку усіх наших дітей, а потім спільний відпочинок на морі.

Відомо, перша вдячність ж Богові, але не можливо не сказати «Дякую» Вам, дорогі Батьки. За Вашу любов і турботу про ваших дітей. Бо те, що Ви показуєте Вашим дітям дорогу до храму, приводячи їх за руку, свідчить про те, що Ви їх любите і прагнете їм добра.

Всім, хто старався, щоб цей табір відбувся, а це о. Олександру, п. Світлані, Софії, с. Кароліні та с. Фаустині, велика вдячність за старання, турботу і вашу жертовність.

Нехай усіх благословить Господь Бог.

 

 

 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!